Asistent/ka nákupných kariet Terno - DBPŠ

Miesto práce
Mokráň záhon, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4EUR/ hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Denná práca v internom vernostnom systéme spoločnosti (prevažne nahadzovanie údajov zákazníkov vernostných kariet)
  • Administratívne činnosti súvisiace s vernostnými kartami

  • Flexibilný pracovný čas
  • Dlhodobá kontinuálna brigáda počas štúdia na VŠ počas celého roka

V prípade záujmu nám, prosím, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Podmienka – rýchlopis na PC
  • Precíznosť pri nahadzovaní dát do systému
  • Dobré komunikačné a korešpondenčné zručnosti
  • Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť a samostatnosť
  • Odolnosť voči stresu

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme 102 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERNO real estate s.r.o.
Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421259307397
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3756617   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4EUR/ hod.