Kontrola letákov brigáda / DPČ /

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
6€ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontrola roznosu letákov našej spoločnosti v spolupráci s externou agentúrou
  • kontrolovaná lokalita Bratislava
  • práca na dohodu o pracovnej činnosti - cca 4 hodiny 1x týždenne / pevne stanovené termíny /

pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku na nižšie uvedený kontakt, prípadne sa ozvali telefonicky.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

presnosť, zodpovednosť
orientácia na detail
aktívni dôchodci sú vítaní

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421915995771
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3554455  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6€ hodina