Špecialista kontrolingu

Miesto práce
Office Box, Mokráň záhon, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nákladový kontroling
  • príprava, vyhodnotenie a komunikovanie výsledkov spoločnosti
  • spoluúčasť pri tvorbe rozpočtu a následná kontrola plnenia
  • optimalizácia a efektívne nastavenie procesov
  • aktívna účasť v projektoch, prezentáciách, marketingových akciách

zaujímavá a zodpovedná práca, možnosť kariérneho rastu
zľava na nákup v sieti našich predajní

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje zasielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.1.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • Proaktivita
  • Presnosť
  • Riešenie problémov
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Zodpovednosť
  • Zaklady podvojneho uctovnictva

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme 102 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERNO real estate s.r.o.
Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421259307397
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3552555   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500,-