Regionálny manažér v tréningu

Miesto práce
Mokráň záhon, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2.000,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • uplatňovanie vízií a stratégií vedenia spoločnosti pri riadení predajní vo zverenej oblasti
  • zodpovednosť za obchodné výsledky riadených predajní
  • pravidelné osobné kontroly na riadených predajniach, samostané riešenie úloh
  • vedenie podriadených zamestnancov, vrátane ich výberu, školenia a motivácie
  • zabezpečiť komunikáciu medzi predajňami a oddeleniami na centrále
  • vytvárať a spolupracovať pri implementovaní procedúr, smerníc a nariadení
  • komunikácia s kontrolnými orgánmi a orgánmi činnými v trestnom konaní, úradmi práce

  • možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
  • zľavy na nákupy
  • garantované navýšenie mzdy po 1. a 2. roku
  • pracovné pomôcky: auto, mobilný telefón, notebook

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje posielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti
  • skúsenosti s vedením tímu
  • aktívny prístup k práci
  • výborné komunikačné schopnosti
  • silná bussiness orientácia
  • rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu
  • VP sk. B

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: +421915995771
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3439800  Dátum zverejnenia: 13.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.000,-