Terno
Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška a Hypernova. Aktuálne prevádzkujeme 110 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Category manager/ nákupca

TERNO real estate s.r.o.

Miesto práce
Mokráň záhon 2, Office Box, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za dosiahnutie stanovených cieľov na úrovni zverenej kategórie
- Zodpovednosť za výber a štruktúru sortimentu, za prezentáciu tovarov danej sortimentnej skupiny, za stanovenie konečných cien položiek
- plánovanie marketingovej podpory sortimentnej kategórie
- Vyjednáva obchodné podmienky s dodávateľmi
- Navrhuje riešenia optimalizácie a obrátky zásob
- Sleduje a vyhodnocuje trhové trendy a konkurenciu
- Zodpovedá za nastavenie a implementáciu interných procesov a reportingu, príprava podkladov, spracovanie analýz

- možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
- zľavy na nákupy
- pracovná príležitosť v dynamickej maloobchodnej spoločnosti
- mladý dynamický tím spolupracovníkov

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje zasielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný, ekonomický, potravinársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti
- aktívny prístup k práci
- bussiness orientácia
- rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: 02/59307397
E-mail: poslať životopis
ID: 2988204   Dátum zverejnenia: 9.10.2017