Regionálny manažér v tréningu

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
07.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uplatňovanie vízií a stratégií vedenia spoločnosti pri riadení predajní vo zverenej oblasti
- zodpovednosť za obchodné výsledky riadených predajní
- pravidelné osobné kontroly na riadených predajniach, samostané riešenie úloh
- vedenie podriadených zamestnancov, vrátane ich výberu, školenia a motivácie
- zabezpečiť komunikáciu medzi predajňami a oddeleniami na centrále
- vytvárať a spolupracovať pri implementovaní procedúr, smerníc a nariadení
- komunikácia s kontrolnými orgánmi a orgánmi činnými v trestnom konaní, úradmi práce

- automobil
- mobilný telefón
- počítač
- možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
- zľavy na nákupy

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje posielali životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti výhodou
- podnikateľský duch
- schopnosť tímovej spolupráce a riešenia konfliktných situácií
- aktívny prístup k práci
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu
- "ťah na bránu"

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška a Hypernova. Aktuálne prevádzkujeme 110 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERNO real estate s.r.o.
Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Lentvorská
Tel.: 02/59307397
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2935899   Dátum zverejnenia: 8.11.2017