Terno
Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška a Hypernova. Aktuálne prevádzkujeme 110 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Expedičný kontrolór (logistika)

TERNO real estate s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava (Rača)
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a sumarizácia paliet a s tým spojená administratíva
- kontrola správnosti zabalených a označených paliet
- príprava tovaru k expedícii
- preberanie a kontrola vráteného tovaru
- obsluha elektrických paletových vozíkov
- starostlivosť o zverené technické zariadenia
- práca so skenerom a PC

- ponúkame prácu v príjemnom prostredí, zázemie stabilnej spoločnosti
- zaškolenie na pracovnú pozíciu a možnosť profesného rastu
- zľavové poukážky na nákupy

Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- teamový hráč
- prax v logistike vítaná
- preukaz na obsluhu VZV nie je podmienkou, ale výhodou
- ochota učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, precíznosť, flexibilita

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratská 3
851 01 Bratislava
ID: 2817402   Dátum zverejnenia: 20.9.2017