Terno
Sme slovenská sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška a Hypernova. Spolu s našimi zákazníkmi a regionálnymi výrobcami tvoríme komunitu, ktorej záleží na zdraví našich najbližších. Preto sa zameriavame na čerstvé a zdravšie alternatívy výrobkov. Zákazníci u nás nájdu pod jednou strechou bežný sortiment ale aj širokú škálu regionálnych, farmárskych a iných špecializovaných produktov. Prevádzkujeme 110 predajní rôznych formátov ─ od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Aktívne nám prispievajú k pozitívnemu zážitku z nakupovania. Prepracovaný proces zapracovania pomôže našim novým kolegom zvýšiť ich pripravenosť a kvalifikáciu, aby v čo najkratšom čase zvládli nároky dnešného zákazníka v modernom obchode. Aktuálne zamestnávame viac ako 1 200 ľudí. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.
Terno Center
Terno
Moja SAMOŠKA
Hypernova

Pokladník - predavač (Terno 3 Veže)

TERNO real estate s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Nové mesto, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* kontroluje správnosť označenia tovaru názvom a cenou, predaj potravín a doplnkového tovaru
* poskytovanie informácii o tovare
* blokovanie tovaru na registračnej pokladni
* vykonáva ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
* riešenie prípadných reklamácií

* 100% príplatok za prácu počas štátneho sviatku
* zľavové nákupné poukážky
* mesačne bonusy po skúšobnej dobe
* stravné lístky
* zľava na každý nákup

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo na osobný pohovor si pozvať iba vybraných kandidátov.

Do Vášho e-mailu môžete uviesť aj Vami preferovanú mestskú časť miesta výkonu práce.

Uchádzač o zamestnanie je povinný k zasielanému životopisu pripojiť nasledovný súhlas:

V súlade s ustanoveniami zákona č. 122/2013 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov obsiahnutých v zasielanom životopise spoločnosťou TERNO real estate s.r.o., so sídlom Bratská 3, 851 01 Bratislava, IČO: 500 20 188 v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie a výberu zamestnanca na ponúkanú pracovnú pozíciu, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci
- príjemné a komunikatívne vystupovanie
- ochota pracovať na zmeny
- prax v maloobchode je výhodou (nie podmienkou)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka
ID: 2592656   Dátum zverejnenia: 20.10.2016