Predavač skladník, Terno Trenčín

Miesto práce
Terno, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
580 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na pridelenom úseku predajne
  • obsluha zákazníka
  • blokovanie tovaru
  • dodržiavanie štandardov komunikácie so zákazníkom
  • dokladanie tovaru

  • práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
  • garantovaný nárast mzdy prvé dva roky
  • možnosť profesného rastu
  • motivačné finančné ohodnotenie
  • balík sociálnych benefitov
  • stravné lístky vo forme Callio karty

Vaše žiadosti spolu s profesným životopisom zasielajte na uvedené kontaktné adresy. Vyhradzujeme si právo pozvať na osobný pohovor iba vybraných kandidátov.

Do predmetu e-mailu uveďte názov príslušnej pozície a prevádzku v ktorej máte zaujem pracovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca na zmeny
  • ochota pracovať a učiť sa
  • prozákaznícka orientácia
  • zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
  • precíznosť
  • skúsenosti resp. vyučenie v oblasti potravinárstva sú
výhodou (nie podmienkou)

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno, Moja Samoška a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme 102 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

TERNO real estate s.r.o.
Bratská 3
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Žuhovská
Tel.: +421259307371
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2564044   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   580 Eur