Elektrikár

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacod 1100 EUR - konečná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola stavu a chodu elektrických strojov a zariadení,
- riešenie elektrických porúch strojov,
- oprava prenosných priemyselných elektrických rozvádzačov,
- oprava el. inštalácií v administratívnej budove spoločnosti,
- oprava prenosných ručných elektrických spotrebičov a elektrických ručných náradí,
- oprava prenosných elektrických predlžovacích káblov pre osvetlenia - prívod káblov 400 V a 230V.

-istota renomovanej stavebnej spoločnosti s dlhodobou históriou,

-príspevok na stravu nad rámec zákona,

-príspevok na dopravu do zamestnania,

-variabilná zložka mzdy,

-príplatky na základe preukázaných skúseností a samostatnosti,

-školenia na zvyšovanie kvalifikácie,

-príspevok na DDS,

-mzda vždy do 15-teho v nasledujúcom mesiaci,

-možnosť rekreácie, vrátane rodinných príslušníkov vo vlastných rekreačných zariadeniach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrikár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- minimálne odborná spôsobilosť na činnosť na technickom zariadení elektrickom podľa § 21 alebo 22 vyhl. 508/2009 Z.z. v znení neskorších zmien a doplnkov,

-samostatnosť,

-zodpovednosť,

-precíznosť.

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1993.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Adriana Filčáková
E-mail: poslať životopis
ID: 4517951  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac