Asistent stavbyvedúceho

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Slovensko, Košický kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 040 EUR/mesiacod 1 040 EUR/mesiac - konečná výška mzdy závisí od skúseností uchádzača + k mzde bude poskytovaná mesačná prémia vo výške do 25% na základe skúsenosti a odbornosti daného uchádzača a pozitívneho hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, organizáciu, riadenie, koordinovanie a kontrolu stavebných prác a ďalších činností súvisiacich s vedením prác na stavenisku
-evidovanie vykonaných stavebných prác v stavebnom denníku,
-realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
-kooperácia pri príprave harmonogramu,
-komunikácia s investorom/objednávateľom a dodávateľmi prác v rámci kontrolných dní a so všetkými dotknutými stranami na stavbe,
-koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov,
-operatívne riadenie nasadzovania a presunov zamestnancov vrátane pracovníkov subdodávateľských organizácií v rámci zverených stavieb,
-kontrola dodržiavania technologických a stavebných postupov, bezpečnostných a požiarnych predpisov, kvality realizovaných prác, pracovnej disciplíny, kontrola stavu a používania OOPP,
-vyhodnocovanie priebehu prác na pravidelnej báze, spracovanie reportov,
-príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce,

-istota renomovanej stavebnej spoločnosti
-mobilný telefón
-notebook
-teambuildingové akcie
-vzdelávacie aktivity
-príspevok na DDS
-mzda vždy do 15-teho v nasledujúcom mesiaci
-možnosť rekreácie, vrátane rodinných príslušníkov vo vlastných rekreačných zariadeniach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebná/hutnícka fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť na obdobnej pozícii - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť MS Project výhodou
-znalosť AudoCAD 2D výhodou
-samostatnosť pri riešení úloh
-flexibilita

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1993.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4256083  Dátum zverejnenia: 2.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac