Technický pracovník prípravy výroby a zákazky

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
Priemyselná 3, Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijíma dopyty, zadania z výrobného úseku a následne spracúva vo forme cenových ponúk.
Podľa technickej dokumentácie, prípadne zistenej reálnej potreby a stavu po fyzickej obhliadke danej stavby zabezpečuje predvýrobnú prípravu stavieb.
Spracúva potreby a požiadavky na dodávky materiálov pre realizáciu stavieb a ich predkladanie na MTZ v stanovených termínoch.
Spracúva predvýrobné kalkulácie v súlade s technickou dokumentáciou pre plánovanie a nasadenie kapacít, zabezpečuje rentabilitu jednotlivých zákaziek.
Komunikuje so zákazníkmi a dodávateľmi za účelom získavania potrebných informácií nevyhnutných pre spracovanie cenových ponúk na základe koordinácie vedúceho oddelenia prípravy výroby a zákazky.
Spolupracuje a komunikuje s výrobným úsekom pri vyhodnocovaní realizovaných projektov a následne posudzuje a objektivizuje predvýrobné parametre.
Pri vyhotovovaní technickej dokumentácie plne využíva program AutoCAD,
Podľa podkladov výrobného úseku vypočítava normohodiny a prestoje a následne vyhodnocuje na základe skutočne vykonaných prác vo výrobnom procese.
Tvorí a navrhuje ceny prác, ich následné porovnávanie s inými dodávateľmi a subdodávateľmi.
Pravidelne sleduje a vyhodnocuje ceny našich subdodávateľov, porovnáva a vyhodnocuje ich v predvýrobnej etape pri príprave projektu.
Technickú dokumentáciu vypracováva v súlade s platnou legislatívou a STN.

- ubytovanie ZDARMA - vo vlastnej ubytovni pre zamestnancov v Košiciach;;
- odmeňovanie v zmysle platnej legislatívy
- príplatky na základe preukázaných skúseností, samostatnosti, základných jazykových znalostí;
- školenia na zvyšovanie kvalifikácie;
- služobný telefón a notebook;
- istota renomovanej stavebnej spoločnosti;

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta, Hutnícka fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme skúsených odborníkov ale aj absolventov technických odborov bez skúseností, ktorých zaškolíme.
Nástupný plat bude závisieť od skúseností a osobnostného profilu uchádzača.

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1994.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Termostav-Mráz s.r.o Košice
Priemyselná 3
042 99 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zlaťa Ottingerová
Tel.: +421911279543
E-mail: poslať životopis
ID: 3270342   Dátum zverejnenia: 10.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou