Vodič skupiny C s obsluhou hydraulickej ruky

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
Priemyselná 3, Košice
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 300 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedné a bezpečné vedenie a obsluha nákladného motorového vozidla s hydraulickou rukou na stavbách realizovaných zamestnávateľom,
- nakladanie a vykladanie rôznych materiálov a tovaru (zadné, bočné),
- zodpovednosť za základnú technickú údržbu a kontrolu prideleného vozidla,
- starostlivosť o zverené vozidlo zahŕňajúca interiér a exteriér,
- zodpovednosť za vedenie predpísaných záznamov,
- zodpovednosť za pridelenú palivovú kartu a nákup pohonných látok,
- dodržiavanie zásad BOZP a 5S.

- práca v stabilnej a prosperujúcej firme,
- zaškolenie a zapracovanie (adaptačný proces),
- podpora odbornosti, zručností - odborné školenia, kurzy,
- možnosť odborného rastu,
- príspevok na DDS,
- príspevok na stravu nad rámec zákona,
- príspevok na dopravu do zamestnania v závislosti od vzdialenosti,
- možnosť rekreácie, vrátane rodinných príslušníkov vo vlastných rekreačných zariadeniach,
- viac na osobnom pohovore.

Práca vodič nákladnej dopravy si vyžaduje pracovné nasadenie a vysokú zodpovednosť. Zároveň je nevyhnutné spolupracovať v tíme a aktívne sa zapájať do pracovných procesov.
Vopred ďakujeme za záujem o inzerovanú pozíciu všetkým kandidátom, kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- vyžadujeme zodpovednosť, pracovnú disciplínu, ochotu a precíznosť,
- vodičský preukaz skupiny C,
- kvalifikačná karta vodiča,
- tachografová karta vodiča,
- výhodou je platný doklad na obsluhu zdvíhacích zariadení do 5 t - hydraulická ruka,
- u uchádzačov bez preukazu na obsluhu zabezpečíme príslušné školenie,
- chuť aktívne sa učiť a rásť,
- nebáť sa zmeny.

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1993.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3270342  Dátum zverejnenia: 25.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac