Prípravár / rozpočtár stavieb

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
TERMOSTAV-MRÁZ spol. s.r.o., Priemyselná, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100,- Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vypracovanie cenových ponúk – kalkulácie, rozpočty
• fyzická obhliadka stavby (v prípade potreby a požiadavky)
• spracovanie rozsahov realizovaných prác – výpočet výmer
• spracovanie spotreby a požiadavky na materiál podľa projektovej dokumentácie
• spracovanie nasadenia pracovníkov – stanovenie počtu normohodín
• navrhovanie spôsobu tepelných izolácii, klampiarskych prác, žiaruvzdorných výmuroviek, OK – podľa platných technologických postupov, systémov a cenníkov zamestnávateľa
• kontrola a pripomienkovanie projektovej dokumentácie
• kontrola obsahovej a cenovej správnosti predložených cenových ponúk subdodávateľov,
• komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
• spracovanie interných kalkulácií
• spracovanie harmonogramu stavby
• príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok, materiálov a prác
• spracovanie a kreslenie výkresov v programe AutoCAD (výhoda), spracovanie a vyhotovenie textových častí a príloh súvisiacich s technickou dokumentáciou
• pravidelný reporting

- práca v stabilnom, dynamicky sa rozvíjajúcom, kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ubytovanie ZDARMA - vo vlastnej ubytovni pre zamestnancov v Košiciach
- odmeňovanie v zmysle platnej legislatívy, cestovné náhrady doma i v zahraničí
- v prípade projektu v zahraničí - zvýšenie mesačnej mzdy na dobu projektu podľa miestnej legislatívy
- príplatky na základe preukázaných skúseností, samostatnosti, základných jazykových znalostí
- školenia na zvyšovanie kvalifikácie
- služobný telefón a notebook
- istota renomovanej stavebnej spoločnosti

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor, kde budú poskytnuté detailné informácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta - výhodou, Hutnícka fakulta, Fakulta BERG

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Od uchádzača očakávame ochotu cestovať na naše zahraničné projekty.
Hľadáme skúsených odborníkov - pripravárov - rozpočtárov
Prax s naceňovaním , AUTOCAD a CENKROS - výhoda

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1993.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2809940  Dátum zverejnenia: 24.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.100,- Eur