Stavbyvedúci

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
Priemyselná 3, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca na projektoch opráv a nových inštalácií žiaruvzdorných výmuroviek a priemyselných izolácií v oblasti hutníctva, energetiky, výroby stavebných hmôt

• riadi, organizuje a zodpovedá za realizáciu prác na pridelených projektoch podľa vypracovanej projektovej dokumentácie, technologických postupov, predpisov a stavebných noriem
• riadi, organizuje a zodpovedá za pridelených zamestnancov na projekte
• kontroluje kvalitu vykonávaných prác a dodržiavanie stanoveného harmonogramu
• zodpovedá za dodržiavanie platných legislatívne predpisov, stavebného zákona, BOZP, PO, ISO noriem
• zabezpečuje prípravu projektu v spolupráci s vedúcim strediska
• zodpovedá za podrobné vedenie stavebného denníka
• vykonáva súpis vykonaných prác, ako podklad pre fakturáciu
• vykonáva zápisy o odovzdaní a prevzatí ukončeného diela
• spracováva podklady pre výpočet miezd pridelených zamestnancov na stavbe
• mesačne vykonáva vyhodnotenia pridelených zákaziek
• zodpovedá za zverené hodnoty – majetok a finančné prostriedky
• riadi subdodávateľov

- ubytovanie ZDARMA - vo vlastnej ubytovni pre zamestnancov v Košiciach;;
- odmeňovanie v zmysle platnej legislatívy, náhrady stravného pri cestách v zahraničí;
- v prípade projektu v zahraničí - zvýšenie mesačnej mzdy na dobu projektu podľa miestnej legislatívy;
- príplatky na základe preukázaných skúseností, samostatnosti, základných jazykových znalostí;
- školenia na zvyšovanie kvalifikácie;
- služobný telefón a notebook;
- istota renomovanej stavebnej spoločnosti;

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor, kde budú poskytnuté detailné informácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebná fakulta - výhodou, Hutnícka fakulta, Fakulta BERG

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača očakávame ochotu cestovať na naše zahraničné projekty.
Hľadáme skúsených odborníkov ale aj absolventov technických odborov bez skúseností, ktorých zaškolíme.
Nástupný plat bude závisieť od skúseností a osobnostného profilu uchádzača.

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1994.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Termostav-Mráz s.r.o Košice
Priemyselná 3
042 99 Košice
ID: 2809940   Dátum zverejnenia: 13.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou