Murár/tesár

TERMOSTAV - MRÁZ, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice

Miesto práce
Priemyselná 3, Košice
Termín nástupu
ihneď
od 3,75 €/hod. – závisí od skúsenosti uchádzača + prémie a odmeny, zárobok do 8€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- murárske práce na projektoch v oblasti hutníctva, energetiky a v iných odvetviach na Slovensku a v zahraničí;
- možnosť vyslania na projekty v rámci EÚ a mimo EÚ

- práca v stabilnom, dynamicky sa rozvíjajúcom, kolektíve
- motivujúce finančné ohodnotenie
- ubytovanie ZDARMA - vo vlastnej ubytovni pre zamestnancov v Košiciach;
- doprava na miesto práce zdarma u " R " kategórie;
- odmeňovanie v zmysle platnej legislatívy, cestovné náhrady doma i v zahraničí;
- príplatky na základe preukázaných skúseností, samostatnosti, základných jazykových znalostí;
- školenia na zvyšovanie kvalifikácie;
- kúpeľné pobyty (po odpracovaní dohodnutej doby)
- istota renomovanej stavebnej spoločnosti;
- firemné pracovné prostredie podporujúce odborný a kariérny rast
- príspevok na DDS,
- možnosť rekreácie, vrátane rodinných príslušníkov vo vlastných rekreačných zariadeniach vo Vysokých Tatrách a pri vodnej nádrži Ružín,

V prípade, ak spĺňate naše očakávania, pozveme Vás na osobný pohovor.
Detailné informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyučenie v odbore murár výhodou, nie podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Termostav-Mráz sro Košice pôsobí na domácich a zahraničných trhoch v oblasti inštalácií, opráv a pravidelnej údržby žiaruvzdorných výmuroviek, izolácií.

Na trhu pôsobí od roku 1962, ako súkromná spoločnosť od roku 1993.

Spoločnosť realizuje práce na stavbách vo väčšine priemyselných odvetví, hlavne so zameraním na vysoko teplotné procesy - výroba železa a ocele, energetika, výroba stavebných hmôt.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2714738  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3,75 €/hod. – závisí od skúsenosti uchádzača + prémie a odmeny, zárobok do 8€/hod