Murár

TERMOSTAV Bratislava, s.r.o

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
6 EUR/hod.základná zložka mzdy je od 6,00 eur - jej výška závisí od zručností a znalosti práce, samozrejmosťou je poskytovanie mzdových zvýhodnení (príplatkov v súlade so Zákonníkom práce) a cestovných náhrad, príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonávanie , murárskych, prác
-skúsenosť v oblasti žiaruvzdorných výmuroviek je vítaná

zázemie v stabilnej a dlhodobo etablovanej spoločnosti

Znalosť nemeckého/anglického jazyka výhodou nie však podmienkou prijatia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

murár, obkladač

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

Stavebná spoločnosť , ktorá sa venuje realizácii žiaruvzdorných výmuroviek, tepelných zariadení, dodávke pecí, výstavbe taviacich a tepelných agregátov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4167770  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.