Projektant TZB

TERMOKLIMA, s.r.o.

Miesto práce
Košická 3646/68, Poprad-Spišská Sobota
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat pre absolventa VŠ – základnú zložku – ponúkame vo výške min. 1100 EUR.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu na veľkých projektoch vo všetkých oblastiach vykurovania – zdroje tepla (vr. všetkých druhov obnoviteľných zdrojov), potrubné rozvody diaľkového vykurovania, výmenníkové stanice, systémy ÚK v budovách, hydraulické vyregulovanie ÚK a TV, rozvody plynu, VZT, ZTI, atď..

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Projekcia TZB s dôrazom na projektovanie tepelných zariadení

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysokoškolské vzdelanie v stavebnom alebo strojárskom odbore, výhodou je vyštudovaný odbor TZB. Vyžaduje sa znalosť kreslenia v AutoCade, znalosť práce v MS Office, výhodou je znalosť výpočtových a rozpočtárskych programov a cudzích jazykov (angličtina, nemčina). Prax nie je podmienkou.

Naša spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou vznikla v roku 1994. Zaoberá sa projektovaním tepelných zariadení v oblasti centralizovaného zásobovania teplom a technických zariadení budov. Je vybavená najmodernejšou technikou a programovým vybavením pre projektovanie.

Okrem projektovania poskytujeme aj technickú podporu pre našu materskú spoločnosť CHASTIA s.r.o. v oblasti energetického manažmentu (www.chastia.com).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3642878  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat pre absolventa VŠ – základnú zložku – ponúkame vo výške min. 1100 EUR.