Logo TERMIKA PLUS, s.r.o.

Asistent predaja - predajňa s tieniacou technikou

TERMIKA PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihned
800 - 1 200 EUR/mesiacVýška odmeny bude závisieť od vašich schopností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budete komunikovať so zákazníkmi a poskytovať im kvalitnú službu.

- Príprava ponúk a objednávok pre zákazníkov.

- Vedenie dokumentácie a zabezpečenie správneho archivovania.

- Znalosť internetového predaja a prevádzky internetového obchodu je výhodou.

- Technické cítenie a skúsenosti v stavebníctve sú výhodou.

Typický deň na pozícii asistent predaja v predajni s tieniacou technikou zahŕňa komunikáciu so zákazníkmi, prípravu ponúk a objednávok, vedenie dokumentácie a spoluprácu s dodávateľmi.

Pracovná doba je zvyčajne od pondelka do piatku, v obchodných hodinách. Možno budete musieť pracovať aj v sobotu, ak to bude potrebné.

  • Stacionárna práca s pravidelným pracovným časom.
  • Zvýhodnené podmienky nákupu produktov ponúkaných na predaj.
  • Perspektíva rozvoja a vzdelávania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
KROS Omega - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • Základné vzdelanie v oblasti obchodu alebo marketingu
  • Zručnosť v komunikácii s klientmi
  • Znalosť tieniacich techník a produktov
  • Zručnosť v práci s PC, najmä s programami na správu zákazníckych objednávok
  • Flexibilita a schopnosť práce v tíme
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Poslaním našej spoločnosti je porozumieť potrebám zákazníkov a pomôcť im dosiahnuť ich sny. Vďaka dlhoročným skúsenostiam poznáme širokú škálu riešení, ktoré nám umožňujú nájsť to najlepšie pre vás. Bez ohľadu na to, či hľadáte malú strechu, chcete v blízkosti vašej záhrady vytvoriť ďalší priestor alebo si vybrať správne dvere do svojho interiéru. Ponúkame profesionálne poradenstvo a pomôžeme vám realizovať vaše predstavy. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s našou ponukou a navštívili náš showroom, kde môžete vidieť veľa produktov na vlastné oči.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4836654  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac