Hlavný kuchár s ubytovaním v Bratislave (Ref. č.: 201802)

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
18.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 5 eur / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavný kuchár / Kuchárka :
• Príprava obedového menu do 15:00
(2 polievky + 7 hlavných jedál v počte spolu cca 300 porcií )
od 15:00 do 20:30 predaj jedál formou samoobslužných pultov.
• Objednávanie, preberania a kontrolovanie tovaru
• Komunikácia s dodávateľmi
• Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb
Platové podmienky 70 eur / 1 zmena + mesačné prémie cca 100 eur spolu pri odpracovaní 15 dní = 1.150 eur / netto. Pracovná doba od 7:00 do 20:30 dlhý/ krátky týždeň.

- nástupný bonus 200 eur ( vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov, platí v prípade bez ubytovania ! )
- možnosť poskytnutia ubytovania
- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači zašlú svoj životopis na [email protected]
a dohodnú si termín osobného pohovoru na tel. čísle: 0915774122

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme šikovného kuchára / kuchárku ktorý má chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Funduš 219/14
930 40 Štvrtok na Ostrove

Kontakt

ID: 730810   Dátum zverejnenia: 7.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 5 eur / hodina