Reagujte bez životopisu

Kuchár 8,5 hod Fit Foods Avion Shopping Park

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Avion Shopping Park, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár / Kuchárka :
• Príprava obedového menu v súčinnosti s hlavným kuchárom ( varenie príloh, grilovanie / pečenie mäsa a podobne )
• Krájanie a príprava mäsa, udržiavanie čistoty na pracovisku za zverený úsek.
Vyžaduje sa zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve, vyučený v obore kuchár alebo hygienické minimum je podmienkou prijatia do zamestnania.
Platové podmienky 48 eur / 1 zmena v čistom plus prémia 50 až 100 eur podľa dosiahnutého obratu, spolu pri odpracovaní 22 dní = 1156 eur / netto.

Miesto výkonu práce : Fit Foods Avion Shopping Park Ivanska cesta 16, Bratislava
Pracovná doba : pondelok - piatok od: 7:00 do 15:30

- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači zašlú svoj životopis na [email protected]
a dohodnú si termín osobného pohovoru na tel. čísle: 0908832040

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovného kuchára / kuchárku ktorý má chuť pracovať a učiť sa nové veci.

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v OC Vivo Bratislava , Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Home foods Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3706238  Dátum zverejnenia: 27.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.