Reagujte bez životopisu

Výdajca / výdajkyňa jedál Fit restaurant OC Vivo na 8,5 hod

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
31.08.2021
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiacodmeny od 50 do 100 eur / mesiac netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdajca / Výdajkyňa jedál - Príprava šalátov
miesto výkonu práce: Fit Restaurant, OC Vivo, Vajnorská 100, Bratislava 831 04
náplň práce : obsluhovanie a vydávanie jedál zákazníkom, dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku, príprava ovocných šalátov, čistenie zeleniny.
Pracovná doba pondelok až piatok od 7:00 do 15:30
Platové podmienky - 35 eur / 1 zmena + 50 eur prémie (22*35 + 50 = 820 eur / netto 1 mesiac )

- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Uchádzači zašlú svoj profesný životopis [email protected] alebo zavolajú na 0915 774 122 a dohodnú si termín osobného pohovoru.
Spätne budú kontaktovaní len vybraný uchádzači, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v OC Vivo Bratislava , Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Home foods Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3307629  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac