Výdajca / výdajkyňa jedál Fit restaurant na 5 hod

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava 831 04
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.02.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdajca / Výdajkyňa jedál Fit Restaurant Polus City Center, Vajnorská 100, BA
Vydávanie jedál zákazníkom, dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku.
Pracovná doba pondelok až piatok od 10:30 do 15:30
Platové podmienky - 20 eur / 1 zmena (22*20 = 440 eur / netto 1 mesiac )

- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Uchádzači zašlú svoj profesný životopis peter.terneny@fitrestaurant.sk alebo zavolajú na 0915 774 122 a dohodnú si termín osobného pohovoru.
Spätne budú kontaktovaní len vybraný uchádzači, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava a Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Funduš 219/14
930 40 Štvrtok na Ostrove
ID: 3307629   Dátum zverejnenia: 11.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou