Výdajca / výdajkyňa jedál Fit restaurant na 8,5 hod

Terkov Gastro s.r.o.

Miesto práce
Polus City Center, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
10.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,11 eur netto / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdajca / Výdajkyňa jedál
Fit Foods Avion Shopping Park, Ivanská cesta 16, Bratislava 831 04
alebo
Fit Restaurant Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava 831 04
náplň práce : vydávanie jedál zákazníkom, dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku.
Pracovná doba pondelok až piatok od 9:00 do 17:30
Platové podmienky - 35 eur / 1 zmena + 50 eur prémie (22*35 + 50 = 820 eur / netto 1 mesiac )

- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Uchádzači zašlú svoj profesný životopis [email protected] alebo zavolajú na 0908 832 040 a dohodnú si termín osobného pohovoru.
Spätne budú kontaktovaní len vybraný uchádzači, ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť prevádzkuje samoobslužné reštaurácie Fit restaurant v Polus City Center, Vajnorská 100, Bratislava, Fit Restaurant Drieňová 34, Bratislava , Shopping Palace, Cesta na Senec 2/A Bratislava, Fit Foods Avion Shopping Park, Ivánska cesta 16 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štvrtok na Ostrove 219
930 40 Štvrtok na Ostrove
ID: 3307629   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,11 eur netto / hodina