Operátor výrobných zariadení - výroba fólií

Terichem Tervakoski, a.s.

Miesto práce
Štúrova 101, 059 21 Svit, Prešovský kraj
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat+prémie+bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládanie a kontrola výrobného zariadenia na výrobu fólií, starostlivosť o zariadenie a pracovné okolie. Výstupná kontrola fóliových kotúčov, vkladanie údajov so systému SAP.

Dlhodobá a stabilná práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
Príplatky za poobednú prácu, prácu v sobotu a nedeľu
Dovolenková a vianočná odmena
Zabezpečené stravovanie vo výdajni stravy priamo v budove spoločnosti
Poskytujeme pracovné odevy a ich čistenie zdarma
Ponúkame v rámci benefitov aj množstvo zliav v regióne

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám životopis s uvedeným telefónnym číslo a súhlas so spracovaním osobných údajov elektronicky na nižšie uvedené kontaktnú adresu. Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.4.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické, chemické

Skúseností práce vo výrobnej spoločnosti s nastavovaním a ovládaním strojných zariadení sú výhodou. Užívateľská znalosť PC (Word, Excel). Podmienkou je dobrý zdravotný stav a ochota pracovať v nepretržitej (4 zmennej )prevádzke

Terichem Tervakoski, a.s. je fínsko-slovenská spoločnosť, na trhu pôsobí od roku 1995. Je globálnym dodávateľom tenkých BOPP fólií pre elektrotechnický priemysel. Svoju pozíciu na tomto trhu neustále zlepšuje a ako člen SKUPINY TERVAKOSKI FILMS zaujíma popredné miesto medzi svetovými výrobcami tejto komodity. Naším cieľom je stať sa svetovým lídrom na trhu kondenzátorových fólií.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Štúrova 101
059 21 Svit
ID: 3326590   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat+prémie+bonusy