Obchodný manažér so zameraním na výrobné podniky a priemysel ( technická a projektová podpora )

TERCOPLAST, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2023
1 200 EUR/mesiaczakladná mzda 1200, bonusy 600 - 800 EUR + individuálne projektové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• systematické vyhľadávanie klientov v oblasti výrobných podnikov podľa zamerania/segmentu výroby
za účelom predaja plastových materiálov (dosky, fólie) zo sortimentu spoločnosti.
So zameraním na špeciálne druhy materiálov ako napr.: s vytvrdeným povrchom, s difúznymi vlastnosťami, možnosťami tvarovania, špeciálne fólie

• aktívna akvizícia, cold calls, následná systémová starostlivosť o existujúcich zákazníkov

• manažovanie projektov vyplývajúcich z požiadaviek konkrétneho zákazníka (výrobné požiadavky, predajné požiadavky...)

• poradenstvo:
o technických vlastnostiach materiálov
o možnostiach použitia a spracovania materiálov
na základe vedomostí a pravidelných konzultácii s technickým výrobným špecialistom
(komunikačný jazyk angličtina)

• prezentovanie: vlastností materiálov, možnosti spracovania, ich využitie
• pravidelný obchodný kontakt s klientami (priamy, email, telefón)
• vypracovanie cenových kalkulácií
• reporting
• vzdelávanie sa, aj v spolupráci s výrobnými a technickými pracovníkmi (komunikačný jazyk angličtina)
• vyhľadávanie predajného potenciálu v nových oblastiach využitia materiálov
• informačná, prezentačná aktivita v združeniach: priemyselných podnikov, architektov

pracovné vybavenie:

- služobný automobil, notebook, mobil, homeoffice
- variabilná výkonová zložka mzdy
- firemný automobil s limitovanou možnosťou použitia na súkromné účely
- variabilný pracovný čas
- telefón, notebook
- možnosť firemného vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

pracovný životopis zasielajte na:
[email protected]
informácie na tel.: 02/44 45 43 61
alebo osobne na:
TERCOPLAST s.r.o.
Zátišie 1, 831 03 Bratislava
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, alebo technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v projektoch s priemyslenými podnikmi - min. 3 roky

Počet rokov praxe

5

- technické a obchodné myslenie - zmysel pre obchod

- prezentačné schopnosti -
akceptovateľné naprieč pozíciami (od výroby po manažment spoločnosti klienta)

-vysoká úroveň samostatnosti a systémovosti
vyhľadávanie – kontaktovanie zákazníkov – komunikácia – technické konzultácie - obchodovanie – úzky obchodný vzťah

- práca s PC - excell, world, internet, powerpoint

OBCHODNÁ SPOLOČNOSŤ - Exkluzívny predajca vysokokvalitných polykarbonátových platní značky LEXAN.
Použitie na: prestrešovanie altánkov, pergol, zimných záhrad, prístreškov, bazénov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4592984  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac