Operátor/ka vo výrobe-výstupná kontrola

Teradex

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiac- Základná mzda pri dobrom výkone a bezchybnej práci až do výšky 900 € - Ďalšie variabilné zložky mzdy (mesačné prémie a osobné ohodnotenie až do výšky 20 % základnej mzdy, prémia za prítomnosť 50 €, ostatné zákonné príplatky podľa Zákonníka práce) - Hrubá mzda závisí od skúseností, praxe a dosahovaných výsledkov uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vizuálna kontrola a doopracovanie kovových komponentov
šabrovanie a iné mechanické opracovanie
kontrola výrobkov robotického opracovania
práca v dvojzmennej, prípadene v trojzmennej prevádzke (po dohode s uchádzačom)

- Možný kariérny postup
- Práca v sede (nie pásová výroba)
- Perspektíva dlhodobého zamestnania
- Privítame aj absolventov, ktorých zaškolíme a umožníme im pracovný štart a kariérny postup
- Možnosť sebarealizácie
- Bezpečné a čisté pracovné prostredie
- Profesionálne zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu [email protected]
V životopise prosím uveďte:
- adresu a tel. kontakt
- dátum ukončenia vzdelania
- pracovné skúsenosti vrátane doby ich trvania
- v prípade registrácie na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie dobu trvania registrácie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť pracovať samostatne, hľadať nové riešenia
-logické myslenie
- technické myslenie a organizačné schopnosti
-orientácia na detail
- ochota a schopnosť pracovať nadčas
- ochota pracovať príležitostne v sobotu
- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa kovovýrobou a servisom zabezpečovania kvality.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4335961  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac