Manipulant, skladník, pomocný pracovník vo výrobe

Teradex

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď
900 EUR/mesiac- Základná mzda až do výšky 900 € - Ďalšie variabilné zložky mzdy (mesačné prémie a osobné ohodnotenie až do výšky 20 % základnej mzdy, prémia za prítomnosť 50 €, ostatné zákonné príplatky podľa Zákonníka práce) - Hrubá mzda závisí od skúseností, praxe a dosahovaných výsledkov uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie príjmu, vyskladnenia a výdaj tovaru
-rozvoz tovaru
- jednoduché práce na prepichovacom stroji (prerážanie kovových dielcov)
-jednoduché zváranie oceľových obručí (nie je potrebný zváračský kurz)
- pomocné a baliace práce
- práce na VZV vozíku (zaškolíme)

- Nástupný bonus 100 € (nárok po odpracovaní 6-tich mesiacov)
- Perspektíva dlhodobého zamestnania
- Privítame aj absolventov, ktorých zaškolíme a umožníme im pracovný štart a kariérny postup
- Možnosť sebarealizácie
- Bezpečné a čisté pracovné prostredie
- Profesionálne zaškolenie

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte na adresu [email protected]
V životopise prosím uveďte:
- adresu a tel. kontakt
- dátum ukončenia vzdelania
- pracovné skúsenosti vrátane doby ich trvania
- v prípade registrácie na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie dobu trvania registrácie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-schopnosť pracovať samostatne, hľadať nové riešenia
-technické myslenie
-logické myslenie
-orientácia na detail
- ochota a schopnosť pracovať v dvojzmennej prevádzke
- samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť
- preukaz na VZV vozík (nie je podmienkou)

Spoločnosť zaoberajúca sa kovovýrobou a servisom zabezpečovania kvality.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4158580  Dátum zverejnenia: 9.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac