Reagujte bez životopisu

Obrábač kovov

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 300 EUR/mesiacPríplatok za prostrede, výkon, kvalitu, nadčsy, odmeny a dovolenkový príspevok dvakrát v roku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábač kovov na klasickej fréze F3U a VHN9B alebo na klasickom sústruhu RA18
Znalosť výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme
Dvojsmenná prevádzka

Stabilná rozvíjajúca sa firma
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu
Teplé obedy na pracovisku, poskytneme školenia, BOZP, zdravotnú službu
Poskytujeme pracovné náradie a pracovisko v novej zateplenej hale

Rozširujeme strojársku výrobu a doplňujeme pracovisko obrobne a zámočníkov.
Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obrábač kovov, frezar, sústružník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax výhoda. Znalosť výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme.
Práca na klasických strojoch s digitálnym odmeriavaním. V budúcnosti možosť prechodu na CNC technologiu.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3707555  Dátum zverejnenia: 4.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac