Reagujte bez životopisu

CNC Obrábač kovov - frézar

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac10-14 € pre SZČO podľa odbornosti, znalostí a výkonu príplatok za prostredie (+ 120 €) prémia podľa výkonu, kvality a množstva nadčasov platené nadčasy príspevok na dovolenku 2x 200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábač kovov na vertikálnom frézovacom centre MAZAK VTC-200. Ovládací a programovací systém Mazatrol. Obsluha zavádza programy, programuje a upravuje jednoduché diely. Spolupracuje s programátorom.
Dopĺňame obsluhu do bežiacej prevádzky a rozširujeme pracovisko obrobne. Znalosť strojárskych výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme. Práca s výkresmi, podpora od technologického teamu a programátorov. Dvojzmenná prevádzka.

Stabilná, rozvíjajúca sa firma.
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu.
Bez nočných smien.
Teplé obedy na pracovisku, poskytneme školenia, BOZP, zdravotnú službu.
Poskytujeme pracovné náradie a pracovisko v novej zateplenej hale.

Rozširujeme strojársku výrobu a doplňujeme pracovisko CNC obrobne.
Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, obrábač kovov, CNC

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax výhoda.
Znalosť výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme. Práca na klasických strojoch alebo CNC technologii.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3689092  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac