Obrábač zámočník, freza, sústruh

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1400 E mesačne, prémie a príplatky za kvalitu, odborné znalosti a podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábač kovov na fréze, vyvrtávačke VHN9, sústruhu, klasika alebo CNC centrum Mazák
Znalosť výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme
Dvojsmenná prevádzka

Stabilná rozvájajúca sa firma
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu
Teplé obedy na pracovisku, poskytneme školenia, BOZP, zdravotnú službu
Poskytujeme pracovné náradie a pracovisko v novej zateplenej hale

Rozširujeme strojársku výrobu a doplňujeme pracovisko obrobne a zámočníkov.
Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku. Nevyžadujeme štátnu skúšku zvárača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 347 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, obrábač kovov

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax výhoda.
Znalosť výkresov a postupov pre obrábanie, prípadne zaučíme. Práca na klasických strojoch alebo CNC technologii.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov pre oblasť priemyslu a potravinárstva. Zváranie čierneho železa, nerezu, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu v nových priestoroch pre zváranie, obrábanie a montáž.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Teprofa Slovakia s.r.o.
Za traťou 1279
082 71 Lipany

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Sojka
Tel.: 0905478313, 0907799376
E-mail: poslať životopis
ID: 3574228   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1400 E mesačne, prémie a príplatky za kvalitu, odborné znalosti a podľa výkonu