Reagujte bez životopisu

Zvárač železa CO2, MIG, MAG, obsluha robota

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 000 - 1 800 EUR/mesiacŽivnostníci od 10 Eur, príplatky podľa výkonu. Príplatky za prostredie, kvalitu, dovolenkový príplatok 400 E, vákonostné a kvartálne odmeny. Zamestnávame na zmluvu alebo živnostníka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zváracieho robota a tiež práca na zváracom stole.
Zváranie železných zvarencov, hrubé materiály, tenké plechy, rúry, jokly, konštrukcie. Sú to diely strojov a technologických zariadení.
MIG, CO2- železo. Práca aj podľa výkresov.
Programovanie a nastavenie robota.
Práca v skupine alebo samostatne. Podľa zručností a skúsenosti skladanie zvarenca, zváranie, rovnanie.
Dvojsmenná prevádzka.
Zmluva alebo živnosť.

Stabilná a silná firma, rozširujeme výrobu. Naučíme pracovať s výkresmi, požadujeme dobré zvary a zodpovednú prácu.
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu.
Teplé obedy na pracovisku, poskytujeme školenia zvárania, BOZP, zdravotnú službu.
Poskytujeme ochranné masky s filtráciou, pracovné náradie, monterky menené týždenne.

Rozširujeme výrobu na čiernej zvarovni o robotizované pracovisko.
Pošlite profesný životopis, volajte, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku. Nevyžadujeme štátnu skúšku zvárača.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, zvárač

Znalosť a orientácia vo zváraní, strojárstve, technických výkresoch. Predchádzajúca prax výhoda.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3573816  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac