Zvárač CO2, argón, železo, nerez, TIG, MIG

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800-1400 E mesačne, prémie a príplatky za kvalitu a podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie železných alebo nerezových zvarencov
MIG CO2- železo
TIG argón - nerez
Znalosť výkresov
Dvojsmenná prevádzka

Stabilná rozvájajúca sa firma
Pravidelné platby, odmeny za výkon, odbornosť a kvalitu
Hľadáme aj parťákov s praxou v obore a prácou v kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Rozširujeme výrobu na zvýranie a montáž výrobkov.
Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku. Nevyžadujeme štátnu skúšku zvárača.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, zvárač

Znalosť a orientácia v technických výkresoch. Predchádzajúca prex výhoda.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov pre oblasť priemyslu a potravinárstva. Zváranie čierneho železa, nerezu, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu v nových priestoroch pre zváranie, obrábanie a montáž.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Za traťou 1279
08271 Lipany

Kontakt

ID: 1646926   Dátum zverejnenia: 21.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800-1400 E mesačne, prémie a príplatky za kvalitu a podľa výkonu