Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážnik v strojárskej výrobe

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 600 EUR/mesiacPresné info o štruktúre mzdy a príplatkoch sa dozviete na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracovník montáže strojov, zariadení a výrobných liniek.
  • Aspoň orientačná znalosť práce podľa výkresov a dokumentácie.
  • Skladanie a montáž dielov, budúcich strojov, alebo technologických celkov.
  • Vŕtanie, závitovanie príprava dielov pre montáž.
  • Práca vyžaduje cestovanie do materskej firmy v Považskej Bystrici, v budúcnosti predpoklad práce v Lipanoch.

Pravidelný príjem, odmeny za kvalitu a výkon.
Platené služobné cesty.
Príspevok na dovolenku.
Týždenná výmena montérok.

Zašlite profesný životopis, pracovné zaradenia, pracovné skúsenosti a znalosti e-mailom.
Alebo tiež zavolajte na telefón pre dohodnutie stretnutia. Pošlite SMS.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vedieť sa orientovať v strojárskych výkresoch
  • Práca s ručným náradím
  • Akákoľvek odborná kvalifikácia je prínosom

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1372308  Dátum zverejnenia: 25.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac