Lakovač v mokrej lakovni

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Lipany - Priemyselný park, Za traťou1279, 082 71, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Ponúkaný plat (brutto)
600 - 1000 EUR/mesiac, Odmeny za kvalitu, výkon, kvartály

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a lakovanie železných zvarencov v strojárskej výrobe, metódou mokrého lakovania. Výrobky sú od malých dielov až po veľké 4m kusy a fremy.
Lakovanie základnou farbou, vrchnou farbou (spravidla PUR), lakovanie štruktúrou (zaučíme).
Pracovisko je v modernej automatizovanej kabíne s využití ekologických prvkov a technologii. Práca zahrňuje prípravu dielov na lakovanie, odmastenie, tmelenie, dokončenie pred expedíciou.
Práca na jednu alebo dve smeny.

V maily uveďte pracovné skúsenosti a zručnosti, zvládnuté technológie striekania, iné zručnosti v obore lakovania, strojárstva pripadne iné detaily.
Mailom alebo telefonom si dohodneme stretnutie na prevádzke prípadne pracovnú skúšku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 127 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

, technické, strojárske

Prax s lakovaním, základná znalosť a orientácia v technických výkresoch. Znalosti technológie lakovania, druhov farieb, práca s technickými listami a návodmi na použitie.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov pre oblasť priemyslu a potravinárstva. Zváranie čierneho železa, nerezu, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Za traťou 1279
08271 Lipany

Kontakt

ID: 1364481   Dátum zverejnenia: 7.2.2018