Sales representative s nemeckým jazykom - TeploZima.sk

TeploZima.sk (ACEA s.r.o.)

Miesto práce
Bratislavský kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiac+ motivujúce výkonnostné odmeny z obratu + pravidelné bonusy a iné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš si prácu, kde sa budeš môcť realizovať a zbierať nové skúsenosti v obchode ?
Pri prvom probléme sa nezložíš ale skôr hľadáš riešenie ?
Ak si si odpovedal áno aspoň na dve otázky tak čítaj ďalej.

Ponúkame Ti prácu, ktorá ťa kariérne posunie a pomôže Ti rozvíjať Tvoj potenciál. Zodpovedná a samostatná pracovná pozícia s vysokou mierou možnosti sebarealizácie. Tvojou úlohou bude spracovanie prijatých dopytov, dohodnutie si obhliadky u klienta doma a následne vypracovanie cenových ponúk. Nejdená sa iba o stereotypnú prácu v kancelárií, budeš na striedačku aj v teréne. Ako si svoj deň rozvrhneš, bude hlavne na tebe.

Budeš mať na starosti aj správu rakúskej webovej stránky a možnosť sa podieľať na marketingu pre rakúsky trh.

Čo od teba očakávame?
- dobré komunikačne schpnosti
- proklientsky prístup
- time management
- zodpovednosť - nie len ako klišé ale naozaj, nemôžeš nechať obchodný prípad bez doriešenia, každý klient je pre nás dôležitý
- obchodného ducha - vieš čo je podstatou obchodu a vieš predať seba a spoločnosť
- tímovosť -v prípade potreby zaskočiť aj za kolegu, pracujeme všetci spoločne
- otvorenosť - chceme vedieť čo sa ti páči a čo nie, čo by si chcel robiť inak a prečo
- proaktívny prístup k tvojim úlohám
- sledovanie trhu a konkurencie
- hľadanie nových obchodných partnerov

Čo Ti vieme ponúknuť?

- ľudsky prístup
- služobný automobil aj na súkromne účely
- mobilný telefón
- notebook
- tablet
- obchodné a technické školenia
- plnú podporu skúsenejšieho kolegu pri výkone práce nie len na začiatku tvojej cesty ale počas celej doby kedy to budeš potrebovať
- pravidelné finančné odmeny za ktorými nie sú skryté žiadne nereálne podmienky
- pravidelné firemné akcie
- zamestnaneckú zľavu na naše produkty

Ak si myslíš, že by stalo za to, aby sme to spolu skúsili, neváhaj nám zaslať svoj životopis.

Do nášho tímu si vyberáme výnimočných ľudí a preto nám spolu so životopisom zašlite krátky sprievodný list.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí splnia všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť, flexibilita
- samostatnosť
- technické myslenie
- orientácia na zákazníka
- organizačné schopnosti
- iniciatívnosť, kreativita

Očakávame aktívny prístup a schopnosť samostatne a zodpovedne riešiť pracovné úlohy

TeploZima.sk
Sme rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa stala za 10 rokov jedným z najväčších dodávateľov klimatizácií a tepelných čerpadiel na Slovensku. Na slovenskom, rakúskom a českom trhu. Pôsobíme v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel, fotovoltaiky, rekuperácií a unikátnej požiarnej ochrany. Zabezpečujeme montáž, servis a odborné poradenstvo. Venujeme sa B2C aj B2B klientom (maloobchod a veľkoobchod).

Neustále hľadáme nové výzvy a možnosti. Preto máme ambíciou rozširovať svoje služby aj v iných krajinách, predovšetkým v Rakúsku a Čechách. Sme oficiálnym distribútorom svetových značiek klimatizácii, tepelných čerpadiel a požiarneho systému.

Počet zamestnancov: 20-30 zamestnancov
ID: 4570141  Dátum zverejnenia: 17.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac