Zedník - práce se šamotem

TEPLOTECHNA Ostrava a.s.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prázdniny skončily. Hledáte-li jistotu v zaměstnání, čtěte dále!

Hledáme šikovné zedníky, které zaučíme na šamotáře.

Nabízíme: Mzdu až 30 000,-Kč (základní, odměny, příplatky, prémie), stabilní možnost výdělku, firemní benefity sjednané v kolektivní mlouvě, NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000,-Kč. Pracovní poměr na dobu určitou -jeden rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Požadujeme: Vyučen v oboru zedník , stavební výroba. Praxe v oboru a především v šamotu vítána, a to i bez vyučení. U nás mají možnost i absloventi škol bez praxe, v šamotu je zaučíme.

Podmínkou je dobrý zdravotní stav (práce na rizikovém pracovišti).

Jedná se o práci převážně v Moravskoslezském kraji, ale také v celé ČR, mimořádně v EU.

Pracovní náplň: Zednické práce, šamotářské práce, montáž žáruvzdorných vyzdívek. Zdění a opravy konstrukcí žárotechnických zařízení různým druhem žáruvzdorných materiálů na přesné vazby a styky (kotlů, vnitřních vyzdívek pecí a van, vysokých pecí).

V případě zájmu odpovězte přes tuto službu nebo volejte na kontakt: p. Iveta Lišková, 596 225 209

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3173959  Dátum zverejnenia: 30.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.