Dispečer ( údržbár) - výroba a dodávka tepla a elektriny

Teplo GGE s.r.o

Miesto práce
TEPLO GGE s. r. o., Eisnerova, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750 EUR/mesiac - uvedená suma neobsahuje príplatky vyplývajúce z 12h pracovnej zmeny a variabilnú zložku mzdy vo výške do 20% z hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dispečer výroby tepla a elektriny, v prípade potreby aj údržba tepelných zariadení ( kotolňa)

- zodpovedá za bezpečnú a hospodárnu výrobu tepelnej a elektrickej energie v súlade s Prevádzkovým poriadkom
- operatívne riadi technologický proces výroby elektriny, tepla, tepelnej úžitkovej vody a ich distribúciu do odberných miest prostredníctvom odovzdávacích staníc tepla (OST).

13.plat - po odpracovanom roku

Informácie o výberovom konaní

Dispečer výroby a dodávky tepla pracuje v 12hod. zmenách.

Zaslať štrukturovaný životopis do 28.01.2019 , v prípade zaradenia do užšieho výberu bude uchádzač pozvaný na pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.2.2019 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

tepelná energetika, elektroenergetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kuričský preukaz V. triedy - výhodou
- znalosť obsluhy a základnej údržby tepelných zariadení v kotolni
- samostatnosť a zodpovednosť
- v prípade potreby ochota pracovať nadčas

Spoločnosť je zameraná na výrobu a dodávku tepla vo vymedzenom území Devínska Nová Ves, je zároveň výrobcom elektriny technológiou vysokoúčinnej kombinovanej výroby elektriny, ktorú dodáva do regionálnej distribučnej sústavy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Teplo GGE s.r.o Považská Bystrica , prevádzka Bratislava
Eisnerova 25
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Gajdošík Stanislav
Tel.: +421264538037
E-mail: poslať životopis
ID: 3576527   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750 EUR/mesiac - uvedená suma neobsahuje príplatky vyplývajúce z 12h pracovnej zmeny a variabilnú zložku mzdy vo výške do 20% z hrubej mzdy