Prevádzkar hotela

TEPLICA s.r.o.

Horský hotel Teplica 382, 028 01 Brezovica, Žilinský kraj, okres Tvrdošín
Termín nástupu
01.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná kontrola stavu prevádzok, zhodnotenie nedostatkov a navrhovanie vylepšení
- priama účasť na poskytovaní gastronomických služieb
- riadenie, motivovanie, kontrola a organizácia práce zamestnancov, zostavovanie pracovného harmonogramu
- zaškoľovanie novoprijatých zamestnancov
- podieľanie sa na vytváraní kalkulácií
- práca so skladovým a pokladničným systémom
- ovládanie jednotlivých pozícií prevádzky a ochota pracovať na týchto pozíciách
- znalosť a kontrola dodržiavania hygienických predpisov a štandardov
- komunikácia so zákazníkom, riešenie neštandardných situácií, sťažností a reklamácií
- komunikácia s dodávateľmi
- objednávanie, preberanie a kontrola tovaru, fyzická kontrola skladových zásob
- zodpovednosť za spracovanie uzávierok
- spolupráca na marketingových aktivitách spoločnosti
- udržiavanie a zvyšovanie kvality služieb v súlade so štandardami spoločnosti

- práca v stabilnom, mladom kolektíve
- možnosť ubytovania
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Životopisy zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/
Do výberového konania budú pozvaní len uchádzači, ktorí splňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na vedúcej pozícii min. 3 roky
- skúsenosti s riadením pracovného tímu
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť, aktívny prístup k práci
- flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- chuť vzdelávať sa

Spoločnosť prevádzkujúca Horský Hotel & Ski Centrum BREZOVICA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2819777  Dátum zverejnenia: 21.11.2016