Strojník energetických zariadení

Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s.

Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s., Teplárenská, Košice
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat od 670 EUR + mesačná variabilná zložka do 14% v závislosti od pracovného výkonu, dovolenkový, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok PKZ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha vyhradených technických zariadení (tlakových, plynových), tlakových nádob stabilných s predpokladom získania kuričského preukazu
- Kontrola zariadení prevádzky, výkon činnosti a manipulácií na výrobných zariadeniach podľa pokynov operátorov prevádzky
- Výhľadovo obsluha operátorských pracovísk s riadiacimi systémami zariadení

- dovolenkový, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok podnikovej kolektívnej zmluvy
- mzdové zvýhodnenia vyplývajúce z nepretržitej prevádzky (príplatky za nočnú prácu, soboty, nedele a sviatky)
- týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona,
- príspevky v zmysle sociálneho programu,
- stabilita zamestnávateľa,
- program vzdelávania

Druh pracovného pomeru: plný úväzok (37,5 hod/týždenne), nepretržitá prevádzka - 12 hodinové zmeny.
Nástup 1.7.2018, resp. podľa dohody.
Pracovný pomer: 3 mesačná skúšobná doba, na dobu určitú 1 rok .
Žiadosti o prijatie do zamestnania, životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte najneskôr do 17.6.2018.
Uchádzači spĺňajúci požiadavky budú pozvaní na výberové konanie telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.6.2018 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

min. SŠ s maturitou technického, alebo elektrotechnického zamerania

Vodičský preukaz

B

- vyhovujúci zdravotný stav pre nepretržitú prevádzku s rizikovým faktorom prach a hluk
- vyhovujúci zdravotný stav pre práce vo výškach
- predpoklad úspešného získania osvedčení o obsluhe vyhradených technických zariadení,
kuričského preukazu, (úspešné absolvovanie psychologických testov)
- vodičský preukaz skupiny B
- technické myslenie so zameraním na strojárske a elektrotechnické zariadenia
- bezúhonnosť, práca v kolektíve, zodpovednosť k práci
- základné ovládanie práce s PC
- odborná prax a znalosť cudzích jazykov nie je vyžadovaná
-vzdelanie: min. SŠ s maturitou technického, alebo elektrotechnického zamerania

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Teplárenská 3
042 92 Košice
ID: 3414646   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat od 670 EUR + mesačná variabilná zložka do 14% v závislosti od pracovného výkonu, dovolenkový, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok PKZ