Vodič nákladnej dopravy, strojov a zariadení

Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s.

Miesto práce
Teplárenská 3, Košice
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladnej dopravy, strojov a zariadení vo vnútropodnikovej doprave: Riadenie nákladného vozidla a obsluha pracovných strojov a zariadení podľa predpisov, vykonávanie činnosti s vyšším rizikom podľa právnych predpisov a ostatných predpisov na zaistenie bezpečnosti práce a ochrany zdravia pri práci na základe platného preukazu, osvedčenia alebo dokladu. Zabezpečovanie prevozu osôb a nákladu riadnym a bezpečným spôsobom s ohľadom na charakter nákladu a dopravné podmienky. Kontrola a zabezpečovanie prevádzkyschopnosti vozidla, resp., strojov a zariadení. Starostlivosť o udržiavanie interiéru a exteriéru vozidla.

- týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona
- odmeny v závislosti od pracovného výkonu
- príspevky v zmysle sociálneho programu
- stabilita zamestnávateľa
- program vzdelávania

Žiadosti o prijatie do zamestnania a životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte najneskôr do 22.4.2018. Všetky žiadosti budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na ponúkanú pracovnú pozíciu.
Druh pracovného pomeru: plný úväzok (37,5 hod/týždenne)
Nástup 1.5.2018, resp. podľa dohody
Pracovný pomer: 3 mesačná skúšobná doba, na dobu určitú - 1 rok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- vodičské oprávnenie skupiny C
- platný preukaz, osvedčenie na obsluhu pracovných strojov a zariadení, potvrdenie o absolvovaní aktualizačnej odbornej prípravy na obsluhu stavebných strojov v zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. (nakladacích a vykladacích strojov kolesových, lopatových rýpadiel kolesových skupiny 9. a 4.)
- znalosti v oblasti údržby a opráv MV
- platná lekárska prehliadka
- platné psychologické vyšetrenie
- vyžadujeme odbornú prax min. 2 roky vo vedení vozidla (pracovného stroja) skupiny „C“
- odolnosť voči stresu, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť
- absolvovanie praktickej skúšky pod dozorom

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Teplárenská 3
042 92 Košice
ID: 3360986   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou