Prevádzkový elektrikár

Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s.

Miesto práce
Teplárenská 3, Košice
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržbárske a opravárenské práce na elektrotechnických zariadeniach
- Prevádzkové manipulácie na elektrických zariadeniach
- Práca v nepretržitej dvojzmennej prevádzke – dĺžka pracovnej zmeny 11,5 hod

- týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona,
- odmeny v závislosti od pracovného výkonu,
- príspevky v zmysle sociálneho programu,
- stabilita zamestnávateľa,
- program vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektotechnika

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technických zariadeniach elektrických podľa vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z.z.
prax v oblasti silnoprúdovej techniky výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Teplárenská 3
042 92 Košice
ID: 3239028   Dátum zverejnenia: 10.11.2017