Tenisový tréner detí - začiatočníkov a mierne pokročilých.

TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK, združenie

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacbude predmetom osobnej dohody na základe kvalít uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Trénovanie tenisu detí a mládeže.

-25 ročná tradícia
-zaujímavá práca, kde je vidieť výsledky svojho snaženia
-kompletné zaškolenie, metodická pomoc pri tréningoch, tréningové plány, osobnostný rast

Hľadáme mladého trénera, alebo trénerku, ktorý by sa chcel realizovať tým, že by:
a.)pomáhal deťom naučiť sa hrať tenis
b.)viedol ich ku láske k športu
c.)bol deťom vzorom a viedol ich k schopnosti na sebe pracovať, nevzdávať sa, prekonávať prekážky a rozvíjal ich sociálne zručnosti.
Ponúkame:
1. prácu s deťmi v modernej tenisovej škole zameranej na kvalitu s pobočkami v Banskej Bystrici a Bratislave.
2. 24 rokov zdokonaľovaný systém výuky, maximálnu podporu v metodike, tréningových plánoch, podporu na jednotlivých tréningoch.
3.Modernú filozofiu športu a prístupu k deťom, tak, aby si mohol byť na svoju prácu hrdí.
4. Kolegov, pri ktorých sa budeš každý tešiť do práce a užiješ si kopec zábavy.
Skôr, ako trénera s veľkým egom, hľadáme človeka s talentom, empatiou a záujmom profesne napredovať
Hľadáme človeka systematického, poctivého a dôsledného, ktorému budeme pomáhať byť vynikajúcim trénerom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

šport, trénerstvo, pedagogika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-trénerská kvalifikácia alebo hráčske skúsenosti, alebo VŠ so športovo pedagogickým zameraním, napr. učiteľ TSV
-zodpovednosť a lojálnosť
-príjemné vystupovanie a prístup k deťom
-dlhodobý záujem o uvedenú pracovnú pozíciu
-flexibilita

Tenisová Akadémia sa zaoberá prevádzkovaním najväčšej tenisovej školy na Slovensku pre začiatočníkov ako aj pre súťažných hráčov v Bratislave a v Banskej Bystrici.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4038064  Dátum zverejnenia: 30.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac