Kuchár

TENIS CENTRUM, s.r.o. Hotel TENIS ****

Miesto práce
Neresnická cesta 13, 960 01 Zvolen-Pod Dráhy
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 300 EUR/mesiac11 - 12 EUR/hodina, brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál studenej a teplej kuchyne a minútkových pokrmov.
Zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál.
Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi.
Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov.
Pracuje sa aj počas víkendov (krátky/dlhý týždeň).

Práca v modernej prevádzke, pre spoločnosť s 30 ročnou históriou.
Mladý dynamický kolektív.
Zaujímavé projekty.
V prípade záujmu organizujeme a hradíme odborné kurzy a školenia na zručnosti, či osobný rozvoj.
Podmienky na relax a regeneráciu (tenis, golf, badminton, bowling, wellness, fitness), aj pre rodinných príslušníkov
Organizujeme firemné akcie pre celý tím podniku.
Zamestnanecká strava v cene 3,00 EUR.
Príspevok na pracovné oblečenieOtvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie.

Svoj životopis so žiadosťou zašlite mailom, faxom alebo poštou na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači spĺňajúci kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

- vyučený v odbore
- prax v odbore min. 2 roky
- vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
- tímový hráč
- zvládanie stresu a nárazovej práce

Spoločnosť TENIS CENTRUM , s.r.o. je prevádzkovateľom kongresového Hotela TENIS**** s ubytovacou kapacitou 160 lôžok, ktorého súčasťou sú reštauračné priestory s kapacitou 200 miest, kaviareň, terasa, kongresové sály do 400 osôb, a wellness centrum. Tento patrí do športového areálu CITY RESORT, ktorý tvorí aj Rates Arena, Ice Arena, Fun Arena .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 949049  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac