Kuchár

TENIS CENTRUM, s.r.o. Hotel TENIS ****

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál studenej a teplej kuchyne a minútkových pokrmov.
Zodpovednosť za kvalitu, vzhľad, expedíciu a správnu teplotu podávaných jedál.
Sledovanie nových trendov v oblasti gastronómie a ich uplatňovanie v praxi.
Dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov.

Práca v perspektívnom, modernom zariadení.
Zvýhodnené stravovanie, ubytovanie, využívanie hotelových voľnočasových aktivít.

Svoj životopis so žiadosťou zašlite mailom, faxom alebo poštou na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači spĺňajúci kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

- vyučený v odbore
- prax v odbore min. 2 - 3 roky
- vysoké pracovné nasadenie, otvorenosť k zmenám
- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
- tímový hráč
- zvládanie stresu a nárazovej práce

Spoločnosť TENIS CENTRUM , s.r.o. je prevádzkovateľom kongresovo-športového hotela TENIS**** s ubytovacou kapacitou 150 lôžok, ktorého súčasťou sú reštauračné priestory s kapacitou 200 miest, kaviareň, terasa, kongresové sály do 400 osôb, športoviská a wellness centrum.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TENIS CENTRUM, s.r.o.
Neresnicka cesta 13
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Juliana Žiaková
Tel.: 045 - 5322372
E-mail: poslať životopis
ID: 949049   Dátum zverejnenia: 12.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou