Reagujte bez životopisu

Vodič /-ka sk. B, C príspevok na KKV !

TENEDOR, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
840 - 2 000 EUR/mesiac+ mesačné príplatky, odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Celovozová preprava - vnútroštátne priame prepravy
- Paletová preprava - vnútroštátna preprava paletových zásielok
- Manipulácia s dokladmi a tovarom

Pre nových vodičov príspevok na KKV kartu vodiča po dohode !

- K základnej mzde prináležia tuzemské stravné, príplatky a odmeny
- Služobný mobilný telefón
- Zaškolenie - ozvite sa nám aj keď nemáte skúsenosti, naši kolegovia Vás zaučia, dôležitá je chuť pracovať
- Celoročná garancia práce v stabilnej spoločnosti
- Moderný vozový park
- Budete jazdiť len po Slovensku / pridelený región

Informácie o výberovom konaní

obsadzujeme zvlášť pozíciu vodiča sk. B, C
a sk. C+E

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Flexibilita

Obchodno - prepravná spoločnosť.

Svoje SLUŽBY poskytuje v rámci vnútroštátnej nákladnej prepravy tovaru, kuriérskych a logistických služieb:

Celovozová preprava - vnútroštátne priame prepravy alebo dokládky
Paletová preprava - vnútroštátna preprava paletových zásielok
Balíková preprava - vnútroštátna preprava balíkov a kusových zásielok
Logistika - logistické služby na mieru, skladovanie
Špedícia

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4497737  Dátum zverejnenia: 28.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac