Obchodný zástupca na telefóne, telesales

Tender Service, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 700 EUR/mesiacmzda je zložená z fixnej čiastky + variabilnej časti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý má rád komunikáciu s ľuďmi, má obchodného ducha a navyše skúsenosti s aktívnym predajom po telefóne. Je pre nás dôležité, aby ste sa u nás cítili dobre a robili svoju prácu radi.
Naša spoločnosť má stabilné zázemie a je na slovenskom trhu už 20 rokov. Monitorujeme verejné zákazky a našimi klientmi sú firmy z rôznych odvetví.

Čo Vás čaká ?
- telefonické kontaktovanie potenciálnych záujemcov o službu
- nadväzovanie vzťahov s potenciálnymi klientmi s cieľom porozumieť potrebám firiem rôzneho zamerania a odvetví
- predstavovanie benefitov a výhod služby
- predaj služby po telefóne
- príprava cenových ponúk a zmlúv, vyjednávanie zmluvných podmienok a vedenie obchodných rokovaní
- telefonická a emailová komunikácia
- práca s interným CRM systémom - administratívna činnosť spojená s predajom a požiadavkami klientov
- starostlivosť o existujúcich klientov, poradenstvo a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov

Aké znalosti a zručnosti sú od Vás očakávané:
- skúsenosti s predajom
- výborné komunikačné schopnosti s dôrazom na telefonický prejav
- príjemné vystupovanie
- samostatne pracujúca osobnosť a zároveň tímový hráč
- skúsenosť z call centra alebo z obchodného prostredia
- orientácia na výsledky
- výborná počítačová gramotnosť
- znalosť anglického jazyka

Zaujímavé, rozvíjajúce sa a na komunikáciu náročné pracovné prostredie
Priateľský menší kolektív, každý v tíme je pre nás dôležitý:)
Útulný pracovný priestor
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Gastro karta
Prax v perspektívnom a neustále napredujúcom obore
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s mnohoročnými skúsenosťami
Nástup možný ihneď

CV a motivačné listy, prečo si máme vybrať práve Vás, prosíme posielať e-mailom. Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Hľadáme do tímu zanieteného človeka orientovaného na predaj, s výbornými komunikačnými a obchodnými schopnosťami, ktorého práca a nové výzvy bavia. Pracovné skúsenosti s telefonickým predajom sú vítané.
Radi uvítame tímového hráča s profesionálnym vystupovaním, dobrými organizačnými schopnosťami, zodpovedne pristupujúceho k daným úlohám, osobnosť flexibilnú, iniciatívnu, s analytickými schopnosťami, schopnosťou a chuťou pracovať s vysokým nasadením a odolnú voči stresu.
Dobrá znalosť anglického jazyka je výhodou.

Tender Service Group vyvinula úspešnú internetovú platformu poskytujúcu službu na monitoring verejných zákaziek v 16 krajinách Európy i mimo nej. Najnovšie poskytuje firmám profi nástroj pre úspešné uchádzanie sa o verejné zákazky.
Naši zákazníci denne e-mailom dostávajú nové informácie o svojich aktuálnych obchodných príležitostiach z verejného ako aj súkromného sektora zo Slovenska či iných krajín svojej pôsobnosti.
Analýzami údajov z verejného obstarávania poskytujúcich prehľad o stratégiách tvorby cien konkurentmi či o očakávaných budúcich tendroch (na základe historických údajov) a tiež podrobnými prehľadmi o trhoch podporujeme klientov v ich kvalifikovaných rozhodnutiach pred vstupom na trh.
V tomto odvetví patríme medzi lídrov na slovenskom a európskom trhu už 20 rokov.
Boli sme vyhlásení za najlepšiu službu tohto druhu za rok 2019 a získali sme cenu Business Excellence Award za “Najlepšieho poskytovateľa informácií o verejných zákazkách v Európe” a v roku 2023 sme boli vyhlásení za Najlepšiu informačnú sieť pre verejné obstarávanie za rok 2023 .

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4486254  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac