Vodič / vodička autobusu, vek od 21 rokov, pre Košice, Rožňavu, Spišskú Novú Ves, Gelnicu, Krompachy, Levoču, s náborovým príspevkom 2000€

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1200 €/mesiac + príplatky, prémie a diéty , + 2000 € ak máte platný VP sk. D a KKV. Priemerná hrubá mzda u nás je 1450€/ mesiac + diéty ( priemerne 200€/mes. )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou tímu stabilnej spoločnosti eurobus a.s. s dlhoročnou tradíciou s autobusovou dopravou. Spoločnosť zabezpečuje mestskú a prímestskú autobusovú dopravu v Košiciach, Rožňave, Spišskej Novej Vsi a v okolí
Vašou úlohou bude
- vedenie cestného motorového vozidla - autobusu
-  práca so strojčekom
- výdaj cestovných lístkov

- náborový príspevok 2000€ na základe internej smernice
- ošatenie podľa firemného štandardu
- príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu
- príspevok na kartu vodiča do digitálneho tachografu
- uhradíme vodičský preukaz sk. D v plnej výške
- uhradíme KKV v plnej výške
- preplácanie periodických školení KKV zamestnávateľom
- poskytovanie zliav na prímestskú dopravu (zamestnanec, rodinní príslušníci)
- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok ( prenájom od 219€/ mes s možnosťou odkúpenia po 48 mesiacov )
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- Multisport karta
- Sphere karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 1000€
- zvýhodnené ceny PHM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

autobusová preprava

www.eurobus.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

D

Počet rokov praxe

1

- vek od 21 r.
- vodičský preukaz skupiny D je výhodou
- zodpovednosť
- psychická odolnosť
- komunikatívny typ
- možnosť preplatenia vodičského oprávnenia skupiny D a kvalifikačnej karty vodiča

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Klokočková
E-mail: poslať životopis
ID: 4678598  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac