Prijímací technik pre nákladné vozidlá a autobusy

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
866 - 1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy závisí od schopností kandidáta a jeho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme prijímacieho technika pre nákladné vozidlá a autobusy.
Náplňou práce je:
- Prijímanie motorových vozidiel do autoservisu
- Diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
- Pripravovanie predbežných kalkulácií opráv
- Plánovanie a objednávanie opráv motorových vozidiel
- Komunikovanie s klientmi počas celého priebehu opráv
- Zadeľovanie a kontrola práce podriadených zamestnancov
- Administratívne spracovanie zákaziek, vystavovanie faktúr za uskutočnené opravy
- Administratívne spracovanie garančných zákaziek
- Odovzdávanie opraveného motorového vozidla klientovi
- Posudzovanie sťažností a reklamácií

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie ( skúsených mechanikov zaplatíme, nováčikov zaučíme )
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- vlastné stravovacie zariadenie
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- práca na jednu zmenu
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do 350€
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- zvýhodnené ceny PHM

V prípade, že Vás ponuka zaujala reagujte na ňu cez tlačítko poslať spoločnosti životopis.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania súhlasu, maximálne však na dobu 3 rokov od poskytnutia údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Trans s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,technické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prijímací technik

Počet rokov praxe

2

- znalosť a schopnosť efektívne jednať so zákazníkom,
- vysoký záujem pracovať v oblasti poskytovania servisných služieb,
- znalosť technológie opráv automobilov,
- prax v diagnostike porúch a opravách vozidiel je podmienkou,
- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci,
lojálny, tímový prístup k práci,
- zodpovednosť a samostatnosť,
- výborné komunikačné zručnosti.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4666240  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac