Stavebný majster

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rozhanovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 EUR/mesiacMzda je od 1000€ /hod brutto v závislosti od skúseností, pri TPP. Konkrétna výška mesačnej odmeny sa dohodne s vybratým uchádzačom na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho
- realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku
- kontrola dodržiavania technologických postupov, kontrola harmonogramov prác
- kontrola dodržiavania BOZP a PO
- organizácia prác, riadenie podriadených pracovníkov s maximálnou efektívnosťou a
optimálnym využívaním všetkých výrobných činiteľov podľa skutočných potrieb a priebehu
prác
- priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonávaných stavebných prác a dodržiavania
termínov
- vedenie agendy dochádzky

- práca v stabilnej spoločnosti so zázemím
- účasť na školeniach v rámci odboru
- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- MultiSport karta
- zvýhodnené ceny PHM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

www.jrdrakovec.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť
- precíznosť
- flexibilnosť
- praktické a analytické myslenie
- komunikatívnosť
- zvládanie stresových situácií
- orientácia v projektovej komunikácií
- organizácia, riadenie a vedenie pracovného tímu

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4545346  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac