Údržbár

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
750 - 1 000 EUR/mesiacmzda 750 € + variabilná zložka mzdy podľa výkonu do 250 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý by nám pomohol na oddelení údržby. S kolegami na oddelení by:
- zabezpečoval prevádzkyschopnosť a vyhovujúci technický stav budov
- vykonával preventívne údržby technologických zariadení
- vykonával odborné prehliadky a revízie a spolupracoval pri odstraňovaní zistených porúch a nedostatkov
- opravoval a vymieňal poškodené časti vybavenia budov, drobné elektrotechnické, zámočnícke a vodoinštalačné zásahy a montáže (nábytok, sanita, kľučky, zámky, batérie, zásuvky, vypínače, žiarovky, žiarivky, poistky, rozvádzače, atď.)
- dodržiaval normy, rešpektoval BOZP a PO
- pracoval v exteriéri a interiéri
- vykonával údržbu zelene, areálových komunikácií, strechy
- odpisoval energie, vykonával pravidelné obchôdzky

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- zvýhodnené ceny PHM

Ak Vás naša ponuka zaujala prosím reagujte na ňu cez tlačítko poslať spoločnosti životopis.

Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tempus Group a. s. - sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.
TEMPUS TRANS s.r.o.
- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis
TEMPUS CAR s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault, Dacia, Lada, Jaguar a Land Rover

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pracovitosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť, samostatnosť.
Technické myslenie, kreativita
Vzdelanie a prax na obdobnej pozícii

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4515813  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac