Majster odbornej výchovy

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.8.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacMzda od 1200 € + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň :
výchova a vzdelávanie študentov duálneho vzdelávania na teoretickom i praktickom vyučovaní – odborný výcvik zameraný na osobné a nákladné vozidlá a autobusy
Ďalšie podmienky na uchádzača :
• prax v odbore automechanik podmienkou
• občianska a morálna bezúhonnosť
• zodpovednosť, pracovitosť, kreatívnosť, cieľavedomosť a spoľahlivosť

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- zvýhodnené ceny PHM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inštruktor odborného výcviku, automechanik

Počet rokov praxe

5

- úplné stredné odborné vzdelanie v odbore automechanik s výučným listom
- pedagogické minimum nie je podmienkou prijatia do pracovného pomeru,
- záujem o výchovno-vzdelávaciu prácu,
- aktívny a pozitívny prístup k riešeniu problémov,
- flexibilita a dobré organizačné schopnosti,
- korektné plnenie si pracovných povinností,

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4426227  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac