Účtovník/účtovníčka

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1000€ + variabilná zložka do 300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocnú účtovníčku , spoľahlivú , precíznu, s pozitívnym prístupom. Hlavnou pracovnou náplňou je:
- vedenie komplexnej účtovnej agendy .
- spracovanie účtovnej agendy v podvojnom účtovníctve okrem mzdovej agendy
- práca v ekonomickom software Navision
- spracovanie účtovných a daňových výkazov
- zadávanie platieb
- styk s finančnými a štátnymi inštitúciami
- reporting (príprava podkladov pre vedenie)

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- zvýhodnené ceny PHM

V prípade, že Vás ponuka zaujala reagujte na ňu cez tlačítko poslať spoločnosti životopis.

Oslovíme len tých kandidátov, ktorí najlepšie vyhovujú našim požiadavkám. Za pochopenie Vám ďakujeme.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania, a to až do odvolania súhlasu, maximálne však na dobu 3 rokov od poskytnutia údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Sme skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy - Tempus Group, a.s.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Fakturácia - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo

* znalosť práce v ekonomickom software Navision výhodou
* presnosť a zmysel pre detail,
* schopnosť rýchlo sa učiť
* flexibilita.

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4404085  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac