Automechanik pre prémiový segment osobných vozidiel

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Rastislavova 110, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacMzda je stanovená od 1400 € za 100% výkon a pozostáva z fixnej a variabilnej zložky. Konečná výška mzdy závisí od schopností kandidáta a jeho výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

U nás by ste :
- robili garančný a pozáručný servis na prémiových a najmodernejších vozidlách
- diagnostikovali súlad a odchýlky od predpísaných hodnôt
- vykonávali montáže, demontáže, kalibrácie
- inštalovali komponenty a systémy do vozidla, vykonávali ich prepojenie (zosieťovanie) a odborne ich uvádzali do prevádzky
- vykonávali komplexné opravy, ktoré sú potrebné pre obnovenie funkčnosti systémov, s využitím všetkých k dispozícii stojacich dielenských informačných systémov
- samostatne vykonávali záverečné kontroly a kontroly funkčnosti po všetkých komplexných opravách

- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie ( skúsených mechanikov zaplatíme, nováčikov zaučíme )
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- vlastné stravovacie zariadenie
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- práca na jednu zmenu
- MultiSport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do 350€
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- zvýhodnené ceny PHM

Štruktúrovaný životopis zasielajte výlučne e-mailom. Uveďte, prosím, telefonický kontakt. Uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.
Spolu s dokumentáciou nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblasti predaja automobilov, servisných služieb automobilov a dopravy.
TEMPUS TRANS, s.r.o.
- Oprava a údržba motorových vozidiel (vrátane autobusov)
- Autorizovaný predaj autobusov značky Irisbus, Iveco
- Autorizovaný predaj úžitkových vozidiel Iveco, TATRA
- Predaj pneumatík, protektorovanie, servis
TEMPUS CAR, s.r.o.
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Renault a Dacia, Land Rover, Range Rover, Jaguar.
EUROBUS, a.s. - osobná autobusová doprava
EUROBUS SK, s.r.o. - komerčná a zahraničná autobusová doprava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- schopnosť samostatne pracovať
- znalosť anglického jazyka (schopnosť porozumieť textu)
- vzdelanie a prax v odbore
- zmysel pre detail
- loajalita
- samostatnosť
- tímový hráč
- flexibilita

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4211178  Dátum zverejnenia: 11.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac